Očkovací centrum - COVID-19


Naše pracoviště je od ledna 2021 zařazeno do sítě pracovišť očkujících proti nemoci COVID-19 jako vakcinační centrum II. typu, smlouvy jsou uzavřeny s pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 211, 213 (IČP pracoviště 41 418 962, odbornost 962). Očkování je bezplatné, hrazené příslušnou zdravotní pojišťovnou.

Od 20. září se otevře možnost registrace k třetí dávce očkování. Tato dávka vakcíny se doporučuje všem, kteří jsou starší 60 let. Využít této možnosti lze nejdříve 8 měsíců od dokončení očkování. Aplikovat se budou látky od společností Pfizer a Moderna. Přeočkování mohou podstoupit i ti, kteří byli v minulosti očkovaní látkami firem AstraZeneca a Johnson&Johnson. Registrace bude probíhat prostřednictvím centrálního rezervačního systému.

Ordinační hodiny očkování proti COVID-19 jsou v úterý 12:00-17:00 a ve čtvrtek 12:00-17:00. Na očkování musíte být objednáni.

Termín očkování si rezervujte výhradně přes celostátní rezervační systém na adrese https://crs.uzis.cz/, https://registrace.mzcr.cz nebo https://rezervace.mzcr.cz. Klienti nad 70 roků věku a pedagogové mohou pro rezervaci využít bezplatnou celostátní informační linku 1221.

TERMÍN OČKOVÁNÍ NELZE REZERVOVAT NA TELEFONNÍCH ČÍSLECH ANI EMAILECH NAŠÍ AMBULANCE.

Váš termín může být naší koordinátorkou očkování změněn (posunut dopředu i dozadu), tato změna Vám bude oznámena telefonicky i textovou zprávou.

Po dokončení očkování vám bude vystaven digitální COVID certifikát, který (s ohledem na aktuálně platná kritéria) prokazuje platnost očkování proti COVID-19. Certifikát si můžete stáhnout do aplikace Tečka a bude přístupný také na webovém portálu https://ocko.uzis.cz/. Bližší informace naleznete na webu Ministerstva zdravotnictví:

Bližší informace k očkování naleznete v informačním letáku Ministerstva zdravotnictví:

V současné době očkujeme očkovací látkou COMIRNATY firem Pfizer/BioNTech. Informace o těchto vakcínách si můžete přečíst na webu Evropské agentury pro léčivé přípravky:

Pro urychlení procesu očkování si můžete vytisknout a doma vyplnit dotazník, který na první očkování přineste s sebou - ke druhé dávce očkování již není třeba dotazník znovu vyplňovat:

Informace týkající se očkování u alergiků průběžně doplňujeme.

Lékaři provádějící očkování:

 • MUDr. Jana Karásková
 • MUDr. Lucia Verčimáková
 • MUDr. Marie Trynerová
 • MUDr. Pavel Štál
 • MUDr. Miloš Starý
 • MUDr. Marie Plaňanská
 • MUDr. Alena Dolejšová
 • MUDr. Jaroslava Karasová
 • MUDr. Jaroslava Poláková

Kontakty na očkovací centrum COVID-19:

 • telefon (+420) 775 966 708 - NA TOMTO ČÍSLE NELZE PROVÁDĚT NOVÉ OBJEDNÁVKY. POUZE V NUTNÝCH PŘÍPADECH LZE PROVÉST ZMĚNU DRUHÉHO TERMÍNU OČKOVÁNÍ Z DŮVODU NEMOCI NEBO PŘESUN PRVNÍHO TERMÍNU Z DŮVODU NEMOCI.
 • email